Hej,
Vi er nogle stykker der skal afsted i weekenden til rave i Holland, festen varer i alt 12 timer (11 - 23).
Vi har lagt en plan, som jeg ville høre om det var en god idè.
Det som vi har tænkt os er, at tage både amfetamin og MDMA.
Vi har overvejet at tage amfetaminen omkring klokken 14-15 tiden, om eftermiddagen og ved en 18 tiden tage MDMA.
Vi har tænkt os at tage begge stoffer oralt.
Vi har læst en del omkring amfetamin og MDMA blandet sammen og har ikke rigtig kunnet finde ud af om det er godt eller skidt?
Vores dosis på amfetamin vil ca. være 300 mg. oralt og MDMA ca. 150 mg. oralt. (ingen redoseringer)
Tænkte at det være en god plan at tage en smule amf for ikke at blive smadret/kede sig til festen, inden emma turen da den ca vare 4-6timer, og man ligesom føler sig klar og frisk til Mdma.
Vi har før taget begge stofferne hver for sig, vores spørgsmål er dog, hvad kan risikoen være ved at blande dem med disse doser i så små mængder?
psykiske/fysiske problemer under turen?
Eller vil det ødelægge noget af emma trippet?
Eller andre problematikker vi skal være opmærksom på?
På forhånd tak

vil helst have at vi alle får en fed fest istedet for nedtur/paranoia, og kan give den max gas hele vejen igennem

PS, vægt 75KG højde 188 hvis aktuelt :p