Psychedelia.dk
https://psychedelia.dk/forum/

Psy møde på staden d. 4. maj????
https://psychedelia.dk/forum/viewtopic.php?f=85&t=3367
Side 1 af 1

Forfatter:  speedy [ 18 apr 2002 15:28 ]
Titel:  Psy møde på staden d. 4. maj????

Hvor mange er med på den ide? (hvis folk har penge efter 1. maj....)

Håber at det bliver til noget og at vi bliver flere end sidste gang.

Forfatter:  bandil [ 18 apr 2002 15:31 ]
Titel:  Psy møde på staden d. 4. maj????

Jeg er desværre ikke på, da jeg er på ...alt-andet-end-GHB-og-bajer-pause... indtil 6. juni [img]images/smiles/icon_sad.gif[/img]

Forfatter:  Zikterion [ 18 apr 2002 15:32 ]
Titel:  Psy møde på staden d. 4. maj????

det er en lørdag ik'?

for så er jeg på [img]images/smiles/icon_smile.gif[/img]

Forfatter:  speedy [ 18 apr 2002 15:47 ]
Titel:  Psy møde på staden d. 4. maj????

det er nu godt nok en fredag, men hvis der er flest der stemmer for det så kan vi godt sige lørdag.

@vorhees, bare fordi det er på staden skal man ikke partout ryge eller indtage andet bajer og GHB.

Forfatter:  Rylle [ 18 apr 2002 15:57 ]
Titel:  Psy møde på staden d. 4. maj????

Jeg skal helt sikkert derind...:) Skal jo være med i demonstrationen, som løber af stablen d. 4. Maj... Demostrationen er for frigivelsen af hash, og går fra Staden og vist nok til Nyhavn... Og så lige over i Nyhavn og bælle et par liter øl, og derefter evt tilbage til Staden...:)

Forfatter:  speedy [ 18 apr 2002 16:11 ]
Titel:  Psy møde på staden d. 4. maj????

hey, den demonstration skal jeg sq også være med til! ses derinde.

Forfatter:  Rylle [ 03 maj 2002 11:37 ]
Titel:  Psy møde på staden d. 4. maj????

HEY!!!!!

Det er jo imorgen vi skal demonstrere, hvis det altså holder op med at regne... *grrr* Men skal vi aftale at vi mødes foran teltet på Nemoland igen...:) Hehe...:) Klokken 13:30.

Demonstrationen starter klokken 14:00, og husk rygeinstrumenter, bannere og larmeting...:) Det står der ihvert fald på deres posters rundt omkring i byen...:)

Og HUSK nu Jeres LAMMEHUER...:) Jeg har også fået anskaffet mig en...:) Wuuhuuu...:) Og så senere lammer vi os rigtig meget, og tager til Rave, med dem der vil med altså...:) Glæder mig til at se Jer der nu dukker op...:) Snez!!!

Forfatter:  speedy [ 03 maj 2002 11:51 ]
Titel:  Psy møde på staden d. 4. maj????

jeg kan vist først være derinde halvsent, hvis jeg overhovedet kan komme, -like- min mor holder mig i kort snor med den stuearrest..... [img]images/smiles/icon_sad.gif[/img]

Forfatter:  Arkimedes [ 03 maj 2002 11:55 ]
Titel:  Psy møde på staden d. 4. maj????

jeg ka desværre ik komme med, da jeg skal på arbejde! [img]images/smiles/icon_sad.gif[/img] Men jeg må lige se om jeg ik ka medle mig syg! [img]images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]

Side 1 af 1 Alle tider er UTC + 1 time [DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/